Korony Klanów

Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie gry i tworzeniu postaci.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 1142
Rejestracja: 15 lip 2015, 00:19

Korony Klanów

Postautor: Mistrz Gry » 17 lip 2015, 17:38

KORONY KLANÓW

Każdy z klanów otrzymał po dwie korony dla alf od wróżki Altairy. Zaklęte w niej moce pozwalają alfie stanąć na czele swej watahy i brać udział w bitwach na równi ze swoimi podwładnymi. Każda z alf może korzystać tylko z jednej korony - gdy jej moc ulegnie wyczerpaniu, nie może sięgnąć po drugą. Ich moce nie są aktywne na terenach innych klanów. Korony można użyć będąc w łańcuchach jeśli moc klanu, której chce się użyć pozwala na działanie w łańcuchach (chwilowo nie obowiązuje, wszystkie alfy mogą używać korony w łańcuchach).


Korona Klanu Natury - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Przywołanie żywiołaka – alfa może wezwać manifestację żywiołu (np. drzewca), która będzie ścigała po całej krainie wilka, który dokonał aktu wandalizmu na terenach Klanu Natury. Żywiołak może zostać wezwany także w innych celach fabularnych. Alfa opisuje działania żywiołaka.

  Obecni właściciele: Laahai, skarbiec KN

Korona Klanu Ognia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Każdy krok Ognistej alfy powoduje spękania w ziemi, które natychmiastowo wypełniają się lawą. Tam, gdzie pojawia się alfa, staje się bardzo gorąco.

  Obecni właściciele: Daenerys, Aareon

Korona Klanu Księżyca - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Korona dzięki błogosławieństwu Ithila napełnia noszącego ją nieśmiertelnością (wieczna młodość). Na życzenie wilka noszącego koronę w jego otoczeniu mogą występować różne anomalie atmosferyczne, jak deszcz meteorów, przeloty komet, czy pojawianie się zorzy. W obecności noszącego koronę księżyc staje się widoczny za dnia.

  Obecni właściciele: skarbiec KK, Sulfur

Korona Klanu Cienia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Korona Klanu pozwala noszącemu ją władcy w obrębie terenów klanowych na manipulację cudzym cieniem, w sposób zbliżony do używania lalki voodoo. Cokolwiek alfa robi z danym cieniem, jego właściciel odczuwa to samo.

  Obecni właściciele: skarbiec KC, Beliar

Korona Klanu Potępienia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - W koronie zaklęte są najstarsze i najczarniejsze dusze, których szepty może słyszeć władca. Związane potężną klątwą, zjawy podporządkowane są woli przywódcy i mogą zawisnąć nad umysłem wybranego członka klanu potępienia. Władca może zadać mu jedno pytanie - jeśli poddany skłamie, zostanie wydany przez wrzeszczące dusze.

  Obecni właściciele: Elisabeth, skarbiec KP
#4d7c7a

Wróć do „Opis Gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości