Korony Klanów

Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie gry i tworzeniu postaci.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 1128
Rejestracja: 15 lip 2015, 00:19

Korony Klanów

Postautor: Mistrz Gry » 17 lip 2015, 17:38

KORONY KLANÓW

Każdy z klanów otrzymał po dwie korony dla alf od wróżki Altairy. Zaklęte w niej moce pozwalają alfie stanąć na czele swej watahy i brać udział w bitwach na równi ze swoimi podwładnymi. Każda z alf może korzystać tylko z jednej korony - gdy jej moc ulegnie wyczerpaniu, nie może sięgnąć po drugą. Ich moce nie są aktywne na terenach innych klanów. Korony można użyć będąc w łańcuchach jeśli moc klanu, której chce się użyć pozwala na działanie w łańcuchach (chwilowo nie obowiązuje, wszystkie alfy mogą używać korony w łańcuchach).


Korona Klanu Natury - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Przywołanie żywiołaka – alfa może wezwać manifestację żywiołu (np. drzewca), która będzie ścigała po całej krainie wilka, który dokonał aktu wandalizmu na terenach Klanu Natury. Żywiołak może zostać wezwany także w innych celach fabularnych. Alfa opisuje działania żywiołaka.

  Ilość wykorzystań : 3/miesiąc
  Obecni właściciele: Laahai, skarbiec KN

Korona Klanu Ognia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Pod łapami Alfy na podłożu pojawiają się delikatne 'pajęczynki' spękanej ziemi, która żarzy się jak lawa. Jako para potrafią podgrzewać temperaturę otoczenia. Tam gdzie są razem jest bardzo gorąco. Ponadto umożliwia telepatyczne porozumiewanie się jak w przypadku demonów.

  Ilość wykorzystań : 3/miesiąc
  Obecni właściciele: Daenerys, skarbiec KO

Korona Klanu Księżyca - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Korona dzięki błogosławieństwu Ithila napełnia noszącego ją nieśmiertelnością (wieczna młodość). Na życzenie wilka noszącego koronę w jego otoczeniu mogą występować różne anomalie atmosferyczne, jak deszcz meteorów, przeloty komet, czy pojawianie się zorzy. W obecności noszącego koronę księżyc staje się widoczny za dnia.

  Ilość wykorzystań : 3/miesiąc
  Obecni właściciele: skarbiec KK, Sulfur

Korona Klanu Cienia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - Korona Klanu pozwala noszącemu ją władcy w obrębie terenów klanowych na manipulację cudzym cieniem, w sposób zbliżony do używania lalki voodoo. Cokolwiek alfa robi z danym cieniem, jego właściciel odczuwa to samo.

  Ilość wykorzystań : 3/miesiąc
  Obecni właściciele: Sasuke, Myre

Korona Klanu Potępienia - WYGLĄD
  Posiada następujące moce:
  - W koronie zaklęte są najstarsze i najczarniejsze dusze, których szepty może słyszeć władca. Związane potężną klątwą, zjawy podporządkowane są woli przywódcy i mogą zawisnąć nad umysłem wybranego członka klanu potępienia. Władca może zadać mu jedno pytanie - jeśli poddany skłamie, zostanie wydany przez wrzeszczące dusze.

  Ilość wykorzystań : 3/miesiąc
  Obecni właściciele: Elisabeth, skarbiec KP
#4d7c7a

Wróć do „Opis Gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość