Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Runa

Re: Rejestracja

Postautor: Runa » 07 kwie 2017, 22:35

I. Postać
1. Imię: Perperuna, vel Runa
2. Płeć: Samica z krwi i kości
3. Wiek: Siedem wiosen
4. Opis wyglądu: Brudno-żółte futro, szmaragdowe oczy, przeraźliwie chuda sylwetka
5. Charakter: Typ samotnika, na co dzień kooperuje z sarkazmem i ironią, to jej dwaj najbliżsi przyjaciele, poza tym jest też wulgarna, flegmatyczna, ma w sobie żyłkę hazardzisty
6. Historia: Nie zdradza jej nikomu, swoją biografię trzyma wyłącznie dla siebie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Banner na innym forum
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię fora o wilczej tematyce

Zmora

Re: Rejestracja

Postautor: Zmora » 08 kwie 2017, 22:27

I. Postać
1. Imię: Zmora
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: 1 miesiąc
4. Opis wyglądu: Czarne futerko z rubinowymi oczkami.
5. Charakter: Kształtuje się dopiero ale jest dość wesołym szczeniakiem z lekką nuta arogancji.
6. Historia: Został porzucony przez matkę, która uciekła przed inną watahą ratują swoje życie.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Banner na ego :v
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Kiedyś grałam na wilczym forum = sentyment

Leilał

Re: Rejestracja

Postautor: Leilał » 11 kwie 2017, 08:28

I. Postać
1. Imię: Leila
2. Płeć: Wadera
3. Wiek: Szczenię
4. Opis wyglądu: Biała z czerwonymi oczami
5. Charakter: -
6. Historia: -

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od gracza daaawno temu
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo was kocham <3

Darka

Re: Rejestracja

Postautor: Darka » 16 kwie 2017, 13:31

I. Postać
1. Imię: Darules
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Dorosła
4. Opis wyglądu: Długołapa wilczyca o rachitycznej - na pierwszy rzut oka, budowie. Pod szarym, sfilcowany nieco futrem, rysują się silne zbite mięśnie.
5. Charakter: Typ obserwatora. Przeważnie oschła, nieskora do ujawniania jakichkolwiek emocji. Perfekcjonistka gotowa zabić w obronie rodziny.
6. Historia: Opisana historia jest autentyczna - została odegrana na poprzednim forum. Do krainy przybyła z człowiekiem, wilczym łowcą, u boku którego walczyła w polowaniach. Gwarantowała komunikację ze schwytanymi ofiarami, ponieważ rozumiała mowę ludzką. Postanowiła pozostać w wilczej krainie, gdy jej człowiek ruszył w dalszą podróż. Jej nowym domem stał się klan Potępienia.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od siostry.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Spędziłam na wcześniejszej wersji tego forum kilka dobrych lat, miło byłoby powtórzyć chociaż cząstkę tego.

Elora1

Re: Rejestracja

Postautor: Elora1 » 17 kwie 2017, 14:51

I. Postać
1. Imię: Elora
2. Płeć: samica
3. Wiek: szczenię
4. Opis wyglądu: -
5. Charakter: będzie
6. Historia: będzie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Gram tu od dawna, mam sporo kont
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? to moja kolejna postać po prostu x D

Jughead2

Re: Rejestracja

Postautor: Jughead2 » 22 kwie 2017, 20:06

I. Postać
1. Imię: Jughead
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Podlotek
4. Opis wyglądu: Będzie później.
5. Charakter: ^
6. Historia: ^

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znam je od dawna.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Ponieważ już tutaj gram.

Sariva1

Re: Rejestracja

Postautor: Sariva1 » 24 kwie 2017, 13:54

I. Postać
1. Imię: Sariva
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Szczenię
4. Opis wyglądu: To dopiero młode szczenię. Bure, mocno przybrudzone no bo co robią szczenięta? Brudzą się! Każde błotko to po prostu cudo. A ona to już uwielbia.
5. Charakter: Cóż. Jej charakter dopiero się zbuduje z wiekiem.
6. Historia: ---

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Iviris
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? A lubię fora tego typu. Po prostu.

Cllaus

Re: Rejestracja

Postautor: Cllaus » 25 kwie 2017, 17:54

I. Postać
1. Imię: Claus
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Dorosły
4. Opis wyglądu:
5. Charakter: Pyszny, czasami wręcz zakochany w sobie, jest egoistą i siebie stawia na pierwszym miejscu. Bardzo odważny, jednak czasami ta odwaga potrafi go zgubić. Posiada w sobie trochę szaleństwa, niekoniecznie w tym dobrym znaczeniu. By dowiedzieć się więcej trzeba go lepiej poznać, jednak nie każdego dopuszcza do swojego tajemniczego umysłu.
6. Historia: Dopiero się będzie tworzyć.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? znam je od dawna ;)
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? bo to najlepsze wilcze forum

Sohvvi

Re: Rejestracja

Postautor: Sohvvi » 13 maja 2017, 11:52

I. Postać
1. Imię: Sohvi
2. Płeć: samica
3. Wiek: dorosła
4. Opis wyglądu: Sohvi to wadera o dobrze wyważonych proporcjach atletycznego ciała, krocząca z charakterystycznym zdecydowaniem, któremu towarzyszy swoisty wdzięk. Na pierwszy rzut oka widać, że jada nieźle: choć nie jest jeszcze obrośnięta tłuszczem, nie zdołasz policzyć u niej żeber ani nie utopisz łapy w zapadniętym boku. Jej postać obleczona jest różnobarwną sierścią; kremowy odcień dominujący na spodniej części ciała przechodzi w szarości na grzbiecie i karku, a wszystko to poprzetykane jest pokaźną ilością ciepłej rudości, z którą wspaniale współgrają intensywnie zielone tęczówki odcieniem przypominające kryształy chryzolitu. Przy dokładniejszej obserwacji dostrzec można parę mniejszych czy większych blizn skrytych gdzieś między włosiem futra.
5. Charakter: Krótko i ogólnikowo - no, byle wymoczkiem nie jest, przejawia deficyt kobiecej subtelności, wygodnie jej z niezależnością emocjonalną oraz cierpi na postępujący spadek energii i chęci, by karmić w sobie te marne resztki dobroci, które w założeniu każdy w sobie ma, w większej czy mniejszej ilości.

6. Historia:

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Trafiłam tu przez banner, ale też wcześniej nazwa forum niejednokrotnie przewinęła mi się w wypowiedziach użytkowników innych for.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Ciekawość i słabość do wilczych/psich for, które obecnie są na wymarciu. Chcę przynajmniej spróbować, ot, jak nie wyjdzie - trudno.

Caliméra1

Re: Rejestracja

Postautor: Caliméra1 » 14 maja 2017, 11:55

I. Postać
1. Imię: Caliméra
2. Płeć: samica
3. Wiek: płód
4. Opis wyglądu: czerń i biel
5. Charakter: -
6. Historia: -

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? -
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? -

Amaryeet1

Re: Rejestracja

Postautor: Amaryeet1 » 14 maja 2017, 13:40

I. Postać
1. Imię: Amaryeet
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Dorosły
4. Opis wyglądu: Niski pucołowaty samiec o nieszczególnie zgrabnej i mocnej budowie ciała; białe grube futro i czarne oczy.
5. Charakter: Pewny siebie optymista, nie należy do najmądrzejszych. Lekko narcystyczny i arogancki, tak naprawdę ma jednak dobre serce.
6. Historia: -

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od mojej ukochanej dziewczyny yo
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Forum wydaje się niezwykle ciekawe i pełne szczerych, interesujących ludzi; bardzo podoba mi się, że na forum respektowane są prawa autorskie artystów! Wydaje się fajne, więc postanowiłam spróbować!

Aarayya

Re: Rejestracja

Postautor: Aarayya » 14 maja 2017, 20:19

I. Postać
1. Imię: Aaraya
2. Płeć: samica
3. Wiek: młoda dorosła
4. Opis wyglądu: Piękna wilczyca o rubinowych oczach. Jej szaro-czarna sierść jest miękka, ciało zaś smukłe choć wciąż silne
5. Charakter: Rzadko kiedy można dostrzec u niej uśmiech. Oschła i poważna. Jest zamknięta w sobie i z trudem otwiera się do innych, w środku jest jednak ciepłą osobą która bardzo troszczy się o innych
6. Historia: Długa i mroczna, której ona sama nikomu nie opowiada

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? z baneru na innym forum
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? nie!
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? dawno nie grałem na żadnym takim forum, a to wygląda w miarę ciekawie więc czemu nie :)

Natan1

Re: Rejestracja

Postautor: Natan1 » 21 maja 2017, 08:01

Natan
Dorosły samiec
Charakter - pracuję nad tym
Wygląd - ^
Historia - Kiedyś żył w wilczej krainie. Postanowił powrócić.

Gracz:
1.Od siostry
2. Nie
3. Z nudów xp Grałam tu kiedyś

Gość

Re: Rejestracja

Postautor: Gość » 29 maja 2017, 19:48

I. Postać
1. Imię: Maksymilian
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: 2 lata, u progu dorosłości.
4. Opis wyglądu: Tego jeszcze nie wiem, dajcie się zastanowić, jest tyle wspaniałych artów do użycia. :p
5. Charakter: Nieco paranoiczny, zwykle przyjazny ale zawsze ostrożny. Ciężko przychodzi mu ufanie innym. Zwykle poważny, melancholijny, zdystansowany do innych. Woli bierną obserwację niż interakcje. Zafascynowany przyrodą.
6. Historia: Nudna w sumie. Nie ma co opowiadać.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Kiedyś tu grałam, fajnie było
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Wilki94 umarły :( Chcę zobaczyć jak tu to wygląda.

Azazell

Re: Rejestracja

Postautor: Azazell » 30 maja 2017, 12:17

I. Postać
1. Imię: Azazel
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Dorosły
4. Opis wyglądu: Będzie
5. Charakter: Będzie
6. Historia: Będzie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomej
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Z ciekawości

Skye1

Re: Rejestracja

Postautor: Skye1 » 02 cze 2017, 15:00

I. Postać
1. Imię: Skye
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Smukła wilczyca o atletycznej budowie, którą zawdzięcza wielu treningom i polowaniom pod czujnym okiem swojego ojca. Ma wypłowiałe czarne futro i błękitne oczy. Na szyi cały czas nosi metalową obrożę - pamiątkę po jej spotkaniu z człowiekiem.
5. Charakter: Skye jest z natury samotnikiem, ponieważ nigdy nie należała do stada, a jej jedynym kompanem był jej ojciec. W większym towarzystwie czuje się niezręcznie, ale traktuje to bardziej jak wyzwanie niż niemożliwą do pokonania przeszkodę. Jest samowystarczalna, nie potrafi prosić o pomoc. Jest uparta i zdeterminowana, gdy naprawdę jej na czymś zależy. Jego gotowa się poświęcić, ale tylko dla osób, na których jej zależy.
6. Historia: Wychował ją ojciec - matki nigdy nie znała, ponieważ zmarła przy porodzie. To od niego nauczyła się sztuki przetrwania, w tym także walki. Gdy miała zaledwie jeden rok wpadła w sidła myśliwych i została zabrana do miasta jako żywa maskotka i trofeum z polowania. Dopiero po kilku miesiącach udało jej się uwolnić, ale z tej przygody pozostała jej metalowa obroża wokół szyi, a także liczne blizny na całym ciele. Od tamtej pory włóczyła się sama, aż w końcu trafiła tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomych
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Kiedyś już grałam na podobnym forum i brakowało mi tego, dlatego postanowiłam znowu do tego wrócić.

Gwynbleidd1

Re: Rejestracja

Postautor: Gwynbleidd1 » 26 cze 2017, 01:43

I. Postać
1. Imię: Gwynbleidd
2. Płeć: samiec
3. Wiek: ok. 6 lat
4. Opis wyglądu: czarny wilk o niebieskich, przenikających na wskroś ślepiach, liczne blizny na ciele. Jedna biegnąca przez praktycznie cały jego pysk.
5. Charakter: Nie ma określonego charakteru, potrafi się po prostu dostosować do sytuacji. Czasami bywa porywczy a czasami potulny jak baranek. Jest raczej typem samotnika, który trzyma się na uboczu niż typem wilka, który odnajduje się w stadzie.
6. Historia: Obudził się w środku lasu z wielką dziurą w pamięci i z chęcią odnalezienia siebie samego, czy mu się uda?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? jesteście dość popularnym forum, ponadto byłem na odsłonie na mojeforum.net
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? czysta ciekawość, może wspomnienie dawnych czasów. :P

Amaro

Re: Rejestracja

Postautor: Amaro » 30 cze 2017, 17:17

I. Postać
1. Imię: Amaro
2. Płeć:Basior
3. Wiek:2 lata
4. Opis wyglądu: Amaro jest drobnym i szczupłym wilkiem o dosyć długich i smukłych nogach, sprawiających wrażenie gotowych w każdej chwili ponieść wilczka długim, bezszelestnym krokiem pełnym gracji. Jego sierść jest aksamitnie miękka i krótka, z wyjątkiem szyi i ogona, które to pokryte są bardzo puszystym,gęstym włosiem. Jego umaszczenie, najciemniejsze na grzbiecie, końcu ogona, czole i łapach a najjaśniejsze na pysku i brzuchu mieni się wszystkimi odcieniami szarości i srebra - od granitu aż po niemal perłową biel. Oczy Amaro są jasne jakby tysiące iskier płonęły w tych kryształowo niebieskich ślepiach. Posiada on krótkie lecz ostre pazury i długie, białe kły. Na całej sierści widnieją u niego namazane barwnikami z kwiatów wzory, paski, odciski łap, wokół jego lewego oka zakreślone jest chabrowe kółko. nosi on naszyjnik z kolorowych szkiełek, kamyków, piórek i innych drobnych przedmiotów podarowany przez ludzkiego przyjaciela
5. Charakter: Basior jest pełen szacunku i respektu dla każdego innego stworzenia oraz całej przyrody. Jest spokojny i pokojowo nastawiony, raczej unika sporów, lecz gdy już do nich dochodzi walczy on zaciekle. Jest skromny i pokorny wobec natury oraz silniejszych wilków. Wielce ceni życie zarówno swoje, jak i innych istot dlatego żywi się głównie owocami, gdyż mimo bycia drapieżnikiem, nie lubi przelewać krwi. Uwielbia obserwować z ukrycia inne zwierzęta, oraz podziwiać zachody słońća. Ziemia dla niego jest święta.
6. Historia:
Amaro wychowywał się od szczenięcia u boku pewnego mieszkającego w jednym z lasów, dowodzącego niewielkim plemieniem szamana, który uratował mu życie po tym jak myśliwi odsrzelili całą jego rodzinę. Jego dwunożny kompan nie odebrał mu jednak wolności, a uczył go polować, wyć, i tym podobne. Słowem nauczył go jak być wilkiem, dzięki czemu Amaro będąc coraz starszym nie miał problemów by zniknąć w głąb lasu od czasu do czasu i przetrwać, gdyż bardzo szybko i chętnie sie uczył. Szaman był dla niego przyjacielem, bratem i przewodnikiem, a wilczek w ramach wdzięczności pomagał mu zbierać zioła i owoce leśne. Dzięki temu nauczył się również przetrwać, gdy w okolicy brakowało zwierzyny łownej - wilk mógł żywić się roślinami. Przez półtorej roku więź między dwoma przyjaciółmi stała się bardzo silna i rzadko kiedy odstępowali się na krok. Jednakże mężczyzna był sędziwego wieku, i wkrótce zmarł, nauczywszy wcześniej Amaro jak najwięcej, zarówno z dziedzin naturalnej magii jak zwykłego przetrwania. Wilczek przez trzy dni czuwał przy grobie swojego kompana, mając najdzieję iż ten jednak powróci. Gdy to jednak nie nastąpiło Amaro mając do wyboru pozostanie z ludźmi lub rozpoczęcie niezależnego życia, wybrał to drugie, czując iż tego właśnie pragnął jego dwunożny brat - by wilk wykorzystał dobrze nabytą wiedzę i ruszył swoją ścieżką. Amaro został więc samotnym wilkiem, miłującym świat tak, jak został nauczony - by nienawiść nie opanowała jego serca, a kierował nim rozsądek.
II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Szukałem dobrego forum rpg o wilkach, a Wasze jest dosyć popularne i jakoś najbardziej przykuło moją uwagę
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Jestem therianem o wielu -typach, wśród którego dominuje wilczy. Chciałby m znaleźć miejsce, w którym będę mógł wcielać się w postać wilczą, dobrze się bawić i może przy okazji poznać ciekawych ludzi, którzy kochają wilki, tak jak ja. Ponadto uwielbiam fantasy, więc rpg zabarwione magią wydaje się dla mnie być poprostu idealnym miejscem, a tworzenie, branie udziału w historiach i wcielanie się w różne postacie to moja mała pasja, i mimo iż talentu do pisania nie mam, to tworzenie np. opowiadań razem ze znajomymi sprawia mi frajdę.

Terra_

Re: Rejestracja

Postautor: Terra_ » 11 lip 2017, 15:17

I. Postać
1. Imię: Terra
2. Płeć: Samica (wilczyca)
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Średniej postury wadera o gęstej, srebrzystej sierści. Brzuch ma niemal śnieżnobiały, a na grzbiecie "czarną siwiznę". Głowa jest jasnosrebrna, oczy zielononiebieskie i spokojne.
5. Charakter: To młoda, niedoświadczona samica. Jest dość prostolinijna i łatwowierna. Niepoprawna marzycielka. Wierzy w wielką miłość i że kiedyś taką spotka. Skłonna stać w obronie słabszych z wielkim poświęceniem. Potrafi dojrzeć dobro w najbardziej zdeprawowanym skafandule.
6. Historia: Urodziła się całkiem daleko stąd. Była bardzo zżyta z rodzeństwem, zwłaszcza z bratem. Miał on wielkie i niezbyt zdrowe ambicje, które skłoniły go do zatargu z alfą ich stada. Młody wilk został skazany na banicję. Siostra widziała jego ból i zranioną dumę i dobrowolnie opuściła stado razem z nim. Chyba gdyby nie ona padłby z głodu, bo gorycz porażki sprawia, że zapomniał o polowaniu. Razem wędrowali przez krainę, a brat stał się bardziej tajemniczy i zamknięty niż kiedykolwiek. Czasami tylko opowiadał siostrze o właściwym porządku i innej hierarchii wartości niż uczyła ich matka. Wilczyca nie za wiele z tego rozumiała. "Idź do Cienistych, oni cię nauczą." - rzekł jej wtedy w krzywym uśmiechem. "Ja nie mam czasu na taką świętą naiwność jak twoja." Następnego ranka obudziła się w pustym legowisku. Na ścianie widniał świeży napis: Nie szukaj mnie. Choć zaniepokojona szukała długo, jej brat umiejętnie zmylił trop. Nie chciał być odnaleziony. Zrezygnowana i zmartwiona czekała, aż może powróci, czekała cały rok. Wreszcie pogodzona z dziwnym losem poszła precz, w dal.
Być może odnajdzie brata. Z charakteru pasuje on do cienistych wilków. Czy będzie chciał mieć z nią cokolwiek do czynenia? A może zgotuje jej straszny los?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Google: PBF wilki
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie, grałam już na PFB'ach
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Myślę, że ciekawie pisze się wilkami: trochę podobnie do psów. Lubię PBF'y ze złymi stadami i torturami i mam nadzieję, że tutejsi źli dadzą mojej Terrze wycisk. Chętnie posłużę za worek treningowy. Chętnie też zaprzyjaźnię moją postać z wilkami o łagodniejszym charakterze.

Czarny

Re: Rejestracja

Postautor: Czarny » 23 lip 2017, 21:17

I. Postać
1. Imię: Czarny
2. Płeć: samiec
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Czarny wilk o dwóch ogonach. Wzdłuż całego jego ciała biegną czerwone pasy, najjaśniejsze na pysku ,
ciemniejące w kierunku ogona, gdzie są niemal czarne. Podobnie pocieniowane są jego łapy - od jasnoczerwonych poduszek łap im wyżej, tym ciemniejsza rośnie sierść. Ma jasnozłote oczy, pod którymi białą glinką narysowane ma pojedyncze linie.Sierść na jego głowie i szyi jest dłuższa, przez co przypomina nieco opadającą na jego czoło czarną grzywkę. Nosi on białe jelenie poroże dla ozdoby

5. Charakter: Typowy buntownik, któremu zdaje się na niczym nie zależy, lekkomyślny i impulsywny. Twierdzi, że niczego się nie boi, lecz gdy przyjdzie mu zmierzyć się z niebezpieczeństwem, ucieka z podkulonym ogonem. W oczach innych pewny siebie rozrywkowy wariatunio,
wewnątrz pełno w nim jednak niepewności i obaw, które pokonuje nie myśląc, a działając. Lubi być w centrum uwagi. Flirciarz i uwodziciel. Wydaje się być cyniczny i złośliwy, jednakże gdy pozwoli poznać sie bliżej okazuje się być o wiele bardziej wrażliwy i melancholijny, niż sprawia wrażenie.

6. Historia: Został porzucony przez matkę. Przyjęła go pewna wataha, w której był traktowany jak obcy, słaby i bezwartościowy przybłęda. Gdy tylko podrósł na tyle, by dać sobie radę, odciął się od dręczących go wilków i zaczął rozrzutne życie, nieraz będąc na krawędzi, by udowodnić światu i sobie, że da sobie rade w każdych warunkach.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Jest popularne
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bardzo lubię bawić się w roleplay'e, gdyż jest to ciekawa rozrywka


Wróć do „Rejestracja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość