Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Atlantaa

Re: Rejestracja

Postautor: Atlantaa » 26 sty 2019, 00:57

I. Postać
1. Imię: Atlanta
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Młoda, ok. 2 lat
4. Opis wyglądu: Wilczyca normalnych rozmiarów o grubym, gęstym i czarnym niczym kruk futrze. Mimo, że nie jest to stworzenie pokaźnych rozmiarów, włosie zdecydowanie sprawia, że wydaje się być grubsza i większa, niż faktycznie jest.
Jej kufa jest stosunkowo krótka, lecz mocna, zwieńczona proporcjonalnym, o równie smolistym ubarwieniu co jej futro i skóra - nosem. Z obu stron pyska widoczne są wysoko osadzone i dość wydatne kości policzkowe, które naciągając skórę wokół oczu sprawiają, że wygląda na przebiegłą bestię o bursztynowym spojrzeniu. A może nie tylko wygląda?
Całość jej wizerunku dopełniają ostro zakończone, wysokie uszy.
5. Charakter: Póki co nie do końca ukształtowany, choć wiem jedno - będzie to interesująca istota.
6. Historia: Atlanta pochodzi z królewskiego rodu północy - stąd jej niestandardowo grube futro, mające zabezpieczyć jej organizm przed mrozem, który w jej stronach nigdy nie przemija. Jest jedynym potomkiem króla, a więc i prawowitą następczynią tronu. Królewskie życie pozostawia jednak wiele do życzenia i mimo, że wszystkiego jej było pod dostatkiem, to zabrakło jednego - przygód.
Właśnie dlatego jest Tutaj - po swojej pierwszej podróży w nieznane.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? A było to około 10 lat temu... :)
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo uwielbiam wolva i zebrało mi się na powroty! (Tak tak, sesja)

Shivajii

Re: Rejestracja

Postautor: Shivajii » 11 lut 2019, 14:43

I. Postać
1. Imię: Shivaji
2. Płeć: samica
3. Wiek: nieco powyżej 2 lat
4. Opis wyglądu: Średniej wielkości, obdarzona ogromną ilością puchatego futra, optycznie ją powiększającego. Dzięki niemu sprawia wrażenie nadmiernie jak na samicę przerośniętej, ale pod grubą warstwą włosów kryje się delikatne ciałko i cienka skóra. Szlachetne rysy, długi pysk, niewielkie uszy i inteligentne, żółte oczy, często przerażające, w pełni oddające intencje samicy, zwykle negatywne. Długie nogi z różowymi poduszkami u spodu, szorstkimi i podatnymi na skaleczenia. Długi, okazały, równie puchaty jak cała postać ogon. Szybkie, starannie wymierzone ruchy, mało elegancki chód. Ze względu na wielkość łatwo pomylić ją z samcem, co jej schlebia.
5. Charakter: Towarzyska, wybuchowa i entuzjastyczna, stanowi idealny materiał na podparcie duchowe podczas ciężkich chwil. Empatyczna, przepełniona zapałem, szybka i skuteczna w działaniu. Prędka w podejmowaniu decyzji, typ raczej mało bierny. Aktywna i czynna, doskonale odnajduje się w każdej sytuacji i znajduje argument na wszystko. Aż nadto uparta, nie umie przyznać się do błędu. Niepokorna, mało komu przyznaje wyższość, co napawa jej częstych kłopotów. Energiczna i ochocza, nieco niedokładna, lubi załatwiać sprawy "po łebkach". Lojalna i oddana, godna zaufania. Dziecinna na swój wiek, pełna zapału. Bardzo pocieszna i uradowana. Jej zachowanie ulega całkowitej zmianie przy członkach innego klonu. Wesołość i optymizm ulatniają się, a Shivaji staje się agresywna i nieprzewidywalna. Gotowa w jednej chwili bronić bliskich, groźna, mściwa i zatwardziała w działaniu.
6. Historia: Tajemnica narodowa, jak zasłużycie, to wam powie (a jest o czym opowiadać).

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomego
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Mam potrzebę popisania na innym forum i padło na to. A, że mnie zainteresowało... to jestem :)

Wróć do „Rejestracja”