Rejestracja

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode włączony
[Img] wyłączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Rejestracja

Re: Rejestracja

Post autor: Promień-Jutrzenki » 29 sie 2022, 22:49

I. Postać
1. Imię: Promień Jutrzenki
2. Płeć: Wadera
3. Wiek: 4 lata
4. Opis wyglądu: Daleko jej od pięknej, smukłej damy. Z daleka wręcz całkiem nietrudno pomylić ją z basiorem, i to z takim porządnie wyrośniętym. Jakby tego było mało, imponujących rozmiarów cielsko okrywa przydługa, puszysta sierść, która optycznie jeszcze jej sylwetkę powiększa o kilka kolejnych, dodatkowych centymetrów. Owo kudłate włosie utrzymane jest w kolorystyce pszczelego miodu i leśnej gleby - przeważają odcienie złotawe i brązowe, gdzieniegdzie przemieszane z jaśniejszymi, beżowymi i kremowymi barwami. Poszczególne kolory tworzą na płaszczyźnie jej ciała skomplikowane wzory, z których najbardziej charakterystycznym pozostaje jasna plamka mniej więcej w kształcie diamentu pośrodku czoła samicy. Gęsta sierść zdrowo połyskuje w słońcu barwami czystego złota, skrywając pod swą powierzchnią nie tylko wyćwiczone mięśnie, lecz i siatkę drobnych blizn, pamiątek z minionych przygód. Tułów Promienia opiera się na czterech wyraźnie umięśnionych, równie jak reszta jej osoby dużych łapach, sprawiających wrażenie, jakby już ten cały ciężar niosły po niejednej trudnej ścieżce. A zakończony jest pokaźnych rozmiarów, puchatą kitą. Po przeciwnej stronie, jak można się domyślić, wznosi się na kudłatym karku łeb o raczej ostrych rysach i według wielu nieco zbyt szerokiej kufie, którą jeszcze przecina pojedyncza blizna. Ponad wilgotnym, czarnym nosem spoglądają bystro ślepia koloru pogodnego nieba, w sumie niewyróżniające się niczym szczególnym. Na czubku głowy wznosi się para zaokrąglonych uszu, z których jedno jest nieco nadszarpnięte.
W ciągu swego życie kilkukrotnie porównywano ją do niedźwiedzia i właściwie całkiem trafnie, jej sylwetka całkiem przypomina mniejszą wersję tegoż zwierzęcia. Porusza się nawet podobnie, bo stąpa pewnie, lecz ciężko. Trudno doszukać się w jej ruchach gracji, czy zmysłowości. Prędzej ujrzy się pewnego rodzaju niedbalstwo.
Całokształt w wielu budzi sprzeczne uczucia. U niektórych wzbudza lęk, inni uznają ją za dziwadło i pozbawioną samiczego wdzięku paskudę, jeszcze innych jej osoba niejako fascynuje. Jej jednak wszystko jedno, co o niej myślą.

5. Charakter: Promień zdecydowanie jest osobnikiem, który potrafi cieszyć się z drobnych rzeczy i którego stosunkowo łatwo zadowolić. Nie pragnie władzy, wpływów, czy wielkiej miłości. Na sporą część osobników snujących takowe ambitne plany często patrzy nieco z politowaniem jak na niepoprawnych marzycieli bujających w obłokach. Zamiast tego do szczęścia wystarczy zdrowe ciało, pełny żołądek i własny kąt, gdzie może sobie spokojnie odpocząć. Choć trzeba przyznać, że czasami lubi urozmaicić sobie życie zastrzykiem adrenaliny. Z tego powodu uwielbia polowania, wszelkiego rodzaju potyczki (choćby i takie przyjacielskie przepychanki w gronie znajomych) i rozmaite ekscytujące przygody. Być może poniekąd wierzy, że nie jest jej pisane nic ponad takie proste, zwykłe życie czasami urozmaicone odrobinką emocji. Sama nie jest pewna, zazwyczaj nie spędza bowiem zbyt wiele czasu na podobnych rozmyślaniach.
Wyróżnia się odwagą i walecznością, posiada także swój honor. Stroni od kłamstw, nieczystych sztuczek i chodzenia na łatwiznę, woli wszystko wywalczyć własnymi łapami. Jest wytrwała. Nienawidzi bezczynności. Zawsze czuje potrzebę, by aktywnie działać. Docenia czyny bardziej, niż słowa. Nawet i u siebie, toteż do jakoś wybitnie gadatliwych nie należy.
Nie stara się wszczynać awantur bez powodu, choć nie stroni od walki, gdy już do takiej dojdzie. Jednakże w razie potrzeby będzie walczyć o swoje i nie da sobie wejść na głowę. Nie oczekuje od życia wiele, jednakże nie pogodzi się z niesprawiedliwością. Zarówno wobec swojej własnej osoby, jak i jej bliskich. Zwłaszcza tych drugich. Wadera bowiem bardzo szybko i bardzo mocno się przywiązuje. Przyjaciele po jakimś czasie stają się dla niej niemalże rodziną. Wiąże się to zazwyczaj z silnym poczuciem odpowiedzialności za te osoby i potrzebą chronienia ich przed wszelkim złem tego świata. Automatycznie stawia się w roli obrońcy.
Czasami widzi w tej tendencji do przywiązywania się swoją słabość, zwłaszcza wtedy, gdy kończy się ona zranieniem.
Nie pomaga, by coś na tym zyskać, choć czasem ta pomoc nie do końca jest bezinteresowna. Po prostu robi wszystko, by pozostać w zgodzie z samą sobą. Ma swoje własne zasady, których za nic nie złamie, a o których także nieczęsto wspomina innym. Ogólnie, rzadko mówi o sobie. Nie opowiada o swojej przeszłości, nie przechwala się, ani też nie tłumaczy z dawnych występków. Zazwyczaj istnieje niewielka grupa osób, których opinia o niej w ogóle ją obchodzi, a są to osobniki jej najbliższe. Zwykle nie dba o wywarciu na kimś dobrego pierwszego wrażenia, chyba, że jest do tego zmuszona. Na złośliwości innych najpewniej tylko machnie łapą i odwróci się do nich zadem. Pomijając przypadki, gdy posuną się oni wystarczająco daleko, by w jej mniemaniu zasłużyć na obicie pyska.
Bywa surowa wobec siebie bardziej, niż wobec innych. Nienawidzi porażek i niepowodzeń.
Nie należy do osób szczególnie charyzmatycznych, raczej nie przekona do siebie tłumów. Przynajmniej nie słowami. Zresztą, nigdy o to nie zabiegała, ani zabiegać nie będzie.

6. Historia: Nie pamięta swojej prawdziwej rodziny. Ta bowiem porzuciła ją, gdy była nieporadnym szczenięciem. Na szczęście została odnaleziona przez pewną samotną waderę znaną jako Łkanie Gwiazd, zanim stała jej się jakaś krzywda. Samotniczka pokochała złotofutrą kulkę praktycznie od pierwszego wejrzenia. W jej oczach szczenię było wręcz darem od bogów, którzy właśnie podarowali jej szansę na odmianę swego szarego życia. Zaniosła więc samiczkę w bezpieczne miejsce, postanawiając wychować ją, jak własną córkę.
Promień Jutrzenki dorastała otoczone troską przybranej matki, która robiła wszystko, by zapewnić jej szczęście. Choć z racji ich samotnego życia, nie zawsze było łatwe. Bywało, że Łkanie skupiona na potrzebach podopiecznej zapominała o własnych, co błękitnooka zaczęła dostrzegać nieco później i przez co gnębiły ją niezmiennie wyrzuty sumienia. Z biegiem czasu wadera dorastała i nabierała sił. A miała ich niemało. Szybko nauczyła się, jak z nich korzystać, by pomóc swą opiekunkę w codziennych sprawach.
I tak żyły sobie we dwójkę z dala od wszystkich aż do pewnej zimy, gdy Łkanie dopadła choroba. Promień zajmowała się nią, jak tylko umiała, jednakże mimo tego jej siły słabły. Aż wreszcie pewnej nocy, jej przybrana matka zmarła. Na szczęście zdążyła przed tym odbyć ze złotą ostatnią, poważną rozmowę i zdradzić jej prawdę o tym, że nie była jej biologiczną córką. A także dane jej było usłyszeć od podopiecznej zapewnienie, iż nie miało to dla niej znaczenia i jej zapewnienia o miłości. Być może uspokoiło to jej duszę, nim opuściła schorowane ciało.
Promień, uprzednio pożegnawszy się z Łkaniem po raz ostatni, postanowiła opuścić ich dotychczasowy dom, wiedząc, że bez opiekunki zawsze byłby on dziwnie martwy i pusty. Postanowiła ruszyć w świat. Podróżowała od tamtej pory, od czasu do czasu zatrzymując się gdzieś po drodze.
W pewnym momencie została najemnikiem. W jaki sposób i dlaczego, to wie tylko ona sama. Pracowała dla wielu i szczerze mówiąc dziś skrycie się wstydzi co niektórych występków, jakich się dopuściła za zapłatą. Większość z nich pozostawiła dla sobą. Jedna sprawa wciąż jednak pozostaje sprawą świeżą i - szczerze mówiąc - nieco drażliwą.
Pewnego razu została wynajęta przez przywódcę z pozoru zwykłej watahy do dość prostego zadania. Miała chronić jego jedyną córkę. Samiec podupadał na zdrowiu i czuł, że jego dni były policzone i niedługo dołączy do swej zmarłej partnerki. Wkraczająca w dorosłość wadera miała przejąć po nim władzę. Lecz starzejący się przywódca obawiał się, iż pewni jego wrogowie mogli próbować pozbyć się samicy, by samemu zająć jego miejsce. Dlatego potrzebował kogoś, kto by ją chronił przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Zadanie brzmiało dość prosto.
Jako, że Promień spędzała z młodą dziedziczką tronu wiele czasu, prędzej, czy później bardzo się do niej przywiązała. Ich relacje wykroczyły poza czysto biznesowe, zostały przyjaciółkami. A złotofutra zaczęła widzieć w niej niemalże młodszą siostrę, której nigdy nie miała. Była pierwszą osobą, do której tak mocno się przywiązała od czasu śmierci jej matki. Dlatego też to, co wydarzyło się później stanowiło dla niej tak poważny cios.
Podejrzenia przywódcy spełniły się bowiem. Spisek istniał. I zamieszany był w niego ktoś z ich najbliższego otoczenia. Pewnego dnia bowiem młoda samica została otruta. A podejrzenie, najpewniej tylko dlatego, by się jej pozbyć, skierowano na nią, jako na osobę, która najczęściej przebywała w najbliższym otoczeniu zmarłej. Promień zmuszona była potajemnie uciec, by uniknąć niesłusznej kary. I tak też zrobiła. Bez swego wynagrodzenia, przygnębiona po śmierci przyjaciółki i z gnębiącym ją poczuciem porażki. Odeszła jak najdalej, częściowo spodziewając się, że puszczono się za nią w pogoń. I tak oto dotarła i do tej krainy, z postanowieniem zmiany swojego życia.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Wiedziałam o nim od dłuższego czasu, najpewniej z reklam na innych forach, choć szczerze mówiąc nie jestem nawet pewna.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Miło wspominam granie wilkiem i chętnie spróbuję znowu.

Re: Rejestracja

Post autor: Adirael » 12 lip 2022, 00:15

Bardzo nam miło! Zachęcamy do założenia konta, wtedy będziemy mogli dać wszelkie uprawnienia do rozpoczęcia gry :).

Re: Rejestracja

Post autor: Arkona » 01 lip 2022, 21:16

I. Postać
1. Imię: Arkona
2. Płeć: wadera
3. Wiek: około 4 lat
4. Opis wyglądu: Arkona to duża i silna wilczyca, stąpająca twardo na swych długich łapach. Jej futro - choć białe, jak na wilka arktyczngo przystało - nie jest aż tak gęste, dzięki czemu delikatnie podkreśla umięśnioną sylwetkę wadery... Ukrywa za to większość blizn - pamiątek po licznych stoczonych walkach. Cechą charakterystyczną Arkony są przenikliwe, bursztynowe oczy spozierające znad smukłgo pyska.
5. Charakter: Odważna. Waleczna. Uparta. Zadziorna... Długie lata (i zimy) spędzone na Północy oraz tułaczka po świecie zahartowały zarówno ciało, jak i ducha Arkony.
6. Historia: Arkona jako młoda wilczyca opuściła swoje rodzinne strony, aby odnaleźć zaginionego brata. Wędrowała wiele tygodni, aż trafiła na terytoria Axis Mundi, gdzie dołączyła do jednej z panujących na tamtych ziemiach watah, Hordy z Klifów. To właśnie tam dojrzała i ukształtowała swój charakter, a Horda stała się jej rodziną. Choć mijał czas, w sercu Arkony wciąż odzywała się tęsknota za bratem i chęć odalezienia go. Po długiej bitwie z własnymi myślami zdecydowała się opuścić tamte strony i ruszyć na dalsze poszukiwania...

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znałam już wcześniej.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię pbfy, cieszę się, że jeszcze się jakieś ostało :)

Re: Rejestracja

Post autor: Chantarellellelle » 23 cze 2022, 15:04

I. Postać
1. Imię: Chantarelle
2. Płeć: samica
3. Wiek: dorosła
4. Opis wyglądu: średnio umięśniona, raczej drobna, w kolorach beżu i brązu
5. Charakter: zobaczymy, jak się ułoży. Początkowo chciałabym, żeby była raczej poważna, spokojna oraz opanowana. Wierna, lojalna, przyjazna, chociaż niekoniecznie do końca ufna, na pewno nie łatwowierna, czasami podejrzliwa.
6. Historia: Jej życie bywało burzliwe. Ojciec był furiatem i pewnego dnia skrzywdził dotkliwie część jej rodziny przez co zmuszona była opuścić dom i po prostu uciec. Próbowała odnaleźć siostrę, która jako jedna z nielicznych przetrwała napad wściekłości tamtego wilka. Ostatecznie trafiła tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomej
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Grałam już tutaj i chcę spróbować znowu.

Re: Rejestracja

Post autor: Tyraleyth_ » 25 maja 2022, 15:39

I. Postać
1. Imię: Tyraleyth
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Trochę ponad rok
4. Opis wyglądu: Samica o czarnym ubarwieniu z niebieskimi elementami. Nie jest dużych rozmiarów, ma niebieskie oczy i puszyste futerko.
5. Charakter: Śmiała i odważna, pełna energii, kocha wyzwania. Otwarta na nowe znajomości, ciężko jej usiedzieć w miejscu, jednak potrafi być cierpliwa i spokojna, gdy sytuacja tego wymaga.
6. Historia: Jej matka dołączyła do klanu będąc w ciąży. Po śmierci matki klan przejął nad nią opiekę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od Garavel
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Granie wilczkiem wydaje się być fajne

Re: Rejestracja

Post autor: Mauvee » 09 maja 2022, 02:10

b]I. Postać[/b]
1. Imię: Mauve
2. Płeć: samica
3. Wiek: 2-3 lata
4. Opis wyglądu: Po matce — przenikliwie błękitne spojrzenie i dość skromny — jak na wilczycę — wzrost. Po ojcu — kruczoczarne futro, szereg białych zębów i ukryta w niepozornym ciele siła.
5. Charakter: Z jednej strony ciekawa świata, trochę nieokiełznana; bystra, ale uparta. Z drugiej strony w głębi duszy wrażliwa, odważna i honorowa.
6. Historia: Mauve to owoc niegasnącej miłości dwóch błąkających się po tym świecie dusz — półwilka o nieco przewrotnym imieniu Landryn oraz haszczanki z dzikiej Północy, o równie urokliwym imieniu — Smile. Kiedy spotkali się po latach, a dawne uczucie odżyło, na świecie pojawiła się Mauve, kradnąc z ich genów iście wybuchową mieszankę. Pierwsze lata spędziła przy matce, głównie na wędrówkach. Kiedy Smile doczekała sędziwego wieku, Mauve postanowiła ruszyć w świat na własną łapę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? z innego forum, wiele lat temu...
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? z sentymentu za grami rpg/pbf, to całe moje dzieciństwo!

Re: Rejestracja

Post autor: Varlok_ » 03 maja 2022, 20:04

I. Postać
1. Imię: Varlok
2. Płeć: samiec
3. Wiek: szczeniak
4. Opis wyglądu: Biało czarny samiec. Czerń pojawia się na jego uszach, grzbiecie, przednich łapach, górze ogona i pysku - na przodzie, pod oczami, wyżej tworząc strzałkę na czole. Ma niebieskie oczy, bliznę po pazurach na lewej stronie pyska.
5. Charakter: Jest szczeniakiem więc jego charakter się jeszcze kształtuje. Jak na szczeniaka przystało jest ciekawski, wszędzie go pełno i nie przegapi żadnej okazji do rozrabiania.
6. Historia: Na razie jest to krótka historia ponieważ jest dopiero szczeniakiem. Sama historia zaczęła się od porzucenia go w lesie przez własną matkę, a co za tym idzie musiał sobie jakoś sam poradzić. Wtedy też wzbogacił się o ranę na pysku, która z pewnością pozostawi bliznę do końca życia. Tą która podniosła na niego łapę była jego własna matka, gdy próbował, mimo wszystko za nią podążać.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od Garavel/Eleniel
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo słyszałem, że na forum panuje świetna atmosfera. Nigdy też nie grałem na zwierzęcym foru, a chciałbym spróbować.

Re: Rejestracja

Post autor: Mareike_ » 18 mar 2022, 14:03

[b]I. Postać[/b]

[center][b]Imię:[/b][/center]
Mareike [czyt. Marajke]

[center][b]Płeć:[/b][/center]
wadera

[center][b]Wiek:[/b][/center]
3 lata

[center][b]Opis wyglądu:[/b][/center]
[justify]Mareike jest wilkiem o smukłej budowie i długich, szczupłych łapach. Można niemal nazwać ją wątłą. Mimo, że swoim wzrostem przerasta większość wilków, nawet dorosłych basiorów, swą posturą nie wzbudza raczej respektu. Wydaje się być raczej zwinna i szybka niż agresywna czy niebezpieczna. Jej oczy skrywają w sobie niezwykłą głębie. Spojrzenie ma na pozór zimne i obce, jednak po dłuższej analizie można dostrzec w jej ślepiach pustkę i tęsknotę, pragnienie ciepła. Jeśli natomiast chodzi o futro, jej ciało pokrywa gęsty , biały podszerstek- krótka, gęsta, miękka warstwa futra ukryta pod dłuższą okrywą włosową. Jeśli się przyjrzysz, bez trudu zauważysz długie, głębokie blizny przecinające futro Mareike. [/justify]

[center][b]Charakter:[/b][/center]
[justify]Różni się on bardzo w zależności od tego, z kim Mareike ma do czynienia. Wobec szczeniąt potrafi być niezwykle ciepła i delikatna, jeśli chodzi o dorosłe samice- raczej obojętna lub oschła. Jeżeli natomiast chodzi o samców, Mareike darzy ich czystą, nieukrywaną niechęcią, na pograniczu wręcz z nienawiścią. Jej motto brzmi: nigdy nie ufaj basiorom. Jedynym wyjątkiem są przełożeni, wobec których potrafi zmusić się do pewnej kurtuazji i w jakimś stopniu ukryć swoje wrogie nastawienie. Mareike jest cichą, zamkniętą w sobie wilczycą. Nie jest łatwo zbliżyć się do niej, czy choćby odkryć co myśli czy czuje. Bardzo rzadko się odzywa, często zdarza jej się w ogóle nie odpowiedzieć na zadane pytanie, jeśli osoby która je zadała nie uważa za dość interesującą, czy zasługującą na szacunek. Jeśli ją spotkasz, niemal pewnie jest, że obdarzy Cię tylko lodowatym spojrzeniem i najprawdopodobniej zwyczajnie zignoruje. Jedyne ciepło, które w sobie ma skierowane jest do szczeniąt, co wiąże się z jej największym marzeniem- pragnieniem posiadania własnego potomstwa, co jest szczególnie ironiczne biorąc pod uwagę jej nienawiść do samców.[/justify]

[center][b]Historia:[/b][/center]
[justify]Pierwsza cieczka młodziutkiej, filigranowej wadery o imieniu Mirra przyniosła przewidywany plon- urodziła pięknego, zdrowego szczeniaka. Niestety, urodziła córeczkę. Wściekły basior ukarał za to srogo swoją nałożnicę tygodniem postu i złamaną łapą. Malutka Mareike wychowała się w klatce, patrząc jak ‘on’, będący jej ojcem gwałci jej matkę i znęca się nad nią za każdym razem kiedy ma na to ochotę, lub gdy nałożnica nie spełni jego wymagań, na przykład rodząc mu kolejną córkę zamiast upragnionego syna. Nie jest to wyjątek- cała wataha wygląda właśnie w ten sposób. Członkami są wyłącznie basiory, które sprzedają sobie nawzajem nowe nałożnice lub uprowadzają je z innych stad. Za każdym razem kiedy córka któregoś z nich dostaje pierwszą cieczkę, wystawiana jest na licytację, o ile ojciec nie zapragnie zatrzymać jej dla siebie. To okrutne, podłe traktowanie samic wywarło ogromne piętno na malutkiej, delikatnej Mareike i sprawiło, że (podobnie z resztą jak większość wader z owego stada) zaczęła panicznie bać się basiorów, a w szczególności własnego ojca. Niewiele starsza od niej matka, urodziła jeszcze kilka szczeniąt płci żeńskiej, jednak wszystkie po kolei traciły życie z woli wiecznie niezadowolonego ojca. Było tak, aż do momentu gdy Mareike postanowiła, narażając własne życie, ocalić jedną ze swoich malutkich siostrzyczek i ukryć ją w swoim legowisku. Mała Armin rosła i stanowiła jedyną iskierkę w smutnych życiach Mirry i Mareike. Niestety, gdy tylko nadszedł dzień pierwszej cieczki Mareike, ‘on’ przyszedł, aby odebrać co do niego należy i sprzedać pierworodną córkę. To właśnie wtedy odkrył, że Armin wciąż żyje. Kto jest winny? Było to dla niego oczywiste. W furii zaatakował nałożnicę i zaczął się nad nią znęcać na oczach córek. Po chwili, cały we krwi zrozumiał, że zabił Mirrę, a tym samym stracił swoją samicę. Od tej chwili stała się nią Mareike. Młodziutka, wątła wilczyca nie miała szans z dorosłym basiorem, przed którym dodatkowo paraliżował ją strach. Wykorzystywał ją kiedy tylko chciał. Pewnego dnia przyszedł szczególnie zły, pragnąc jak najbardziej skrzywdzić swoją nałożnicę. Dotarło do niego, że nic nie zaboli jej mocniej niż śmierć ukochanej siostrzyczki. W tym właśnie dniu, w tym właśnie momencie, w jednej chwili w Mareike zaszły niezwykłe zmiany. Paraliżujący strach zmienił się w czystą nienawiść. Szał w który wpadła sprawił, że nic nie mogło jej zatrzymać- ani basior, ani kraty ani ból. Uciekła, zostawiając wszystko za sobą...[/justify]

[b]II. Gracz[/b]

1. [b]Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?[/b]
Znalazłam je przez wyszukiwarkę google

2. [b]Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?[/b]
Nie

3. [b]Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?[/b]
Lubię spędzać czas wolny w kreatywny sposób

Re: Rejestracja

Post autor: Rasalkhan_ » 09 mar 2022, 16:49

I. Postać
1. Imię: Rasalkhan
2. Płeć: samiec
3. Wiek: jeszcze nie wiem
4. Opis wyglądu: jeszcze nie wiem
5. Charakter: pewnie złolski
6. Historia: jeszcze nie wiem, zobaczymy, czy jakiś szczenior do oddania się znajdzie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Egyptus tutaj
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? <3

Re: Rejestracja

Post autor: Lunara_ » 18 lut 2022, 15:37

I. Postać
1. Imię: Lunara
2. Płeć:
3. Wiek: ok 3 lata
4. Opis wyglądu: szczupła, kremowa wilczyca o niebieskozielonych oczach
5. Charakter: Jeszcze in progress
6. Historia: Jeszcze wip, wymaga dopracowania

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Dawno temu tutaj grałam
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Z sentymentu spróbować jeszcze raz

Jak co to konto już zostało założone jako Lunara

Re: Rejestracja

Post autor: Xandar_Lokar » 28 sty 2022, 17:38

I. Postać
1. Imię: Xandar'Lokar
2. Płeć: ♂️
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Wilk o szarej sierści, która przez większość czasu jest ubrudzona sadzą lub ziemią. Jest odrobinę szczuplejszy niż typowy samiec alfa, ale nie sprawia wrażenia zaniedbanego. Ma heterochronię: lewe oko jest bladobrązowe, a prawe jest bladożółte. Po kilku swoich mniejszych przygodach posiada kilka niewielkich blizn na łapach od strony brzucha, które na szczęście są niewielkie i niewidoczne, dopóki sam nie odwróci łapy, by je pokazać.
5. Charakter: bardzo wesoły, ciekawski wilk. Chciałby spróbować każdej nowej rzeczy, którą pozna. Czasami jest wręcz brawurowy, a jego zachowania nieprzemyślane, co nie przeszkadza mu w tym, żeby cieszyć się życiem i podążać za głosem serca - tak jak każdy wilk Klanu Ognia. Cieszy się każdym wschodem Słońca i każdym nadejściem Księżyca.
6. Historia: Włóczykij od kiedy pamięta. Gdy tylko urósł wystarczająco, żeby podróżować samemu, rodzice pozwolili mu odejść w poszukiwaniu tego, co sprawi, że poczuje się spełniony. Od tamtej pory bez ustanku wędruje, jak koczownik, rzadko zdarza mu się spędzać w jednym miejscu kilka dni.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Szukałem pbf do zagrania i zostało mi ono polecone przez znajomą
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chcę spróbować i wziąć udział w tworzeniu historii tego świata, spędzić miło czas, przeżyć nowe ciekawe historie, które będę mógł długo wspominać (i może opowiadać znajomym)
// Nazwa użytkownika, na którą się zarejestrowałem, nie ma kładki w środku, ale inaczej nie mogłem napisać odpowiedzi, bo wychodził błąd "Nazwa użytkownika już zajęta"

Re: Rejestracja

Post autor: Nifrett » 24 sty 2022, 18:21

I. Postać
1. Imię: Nifret
2. Płeć:
3. Wiek: szczeniak
4. Opis wyglądu: Długa jasna sierść, sprawiająca wrażenie dość ciężkiej. Beżowe podbrzusze i zielone oczy. Filigranowa chociaż gęsta szata sprawia, że wygląda okazalej.
5. Charakter: Dopiero się kształtuje. Na razie niewiele różni się od innych szczeniąt. Wszędobylska, wesoła, energiczna, pełna entuzjazmu, ciekawa świata.
6. Historia: Urodziła się poza Wilczą Krainą jako córa Naiary i Aci Intiqama. Niedaleko granic pozostawiła ją matka nakazując, by poczekała kilka dni. Opiekowała się nią "ciocia", przyjaciółka mamy. A kiedy jej mama rozezna się w krainie i uzna, że jest tu bezpiecznie, wróci po nią.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? znajoma
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] w sumie prawie, były jakieś krótkie epizody
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Znajoma mnie zachęciła. Chcę spróbować.

Re: Rejestracja

Post autor: Garavell » 26 wrz 2021, 00:00

I. Postać
1. Imię: Garavel
2. Płeć: Samica
3. Wiek: trochę ponad rok
4. Opis wyglądu: A czy mogę póki coc bez? xD Szukam ava, bo sama jeszcze nie jestem pewna. Słyszałam, że macie na discordzie dział z avatarami i charłam zerknąć.
5. Charakter: Otwarta, z reguły miła wilczyca. Nie oznacza to jednak, że będzie się słodko uśmiechać do każdego i w każdej sytuacji. Potrafi o siebie zadbać i ma na uwadze swoje dobro, tylko czy stawia je na pierwszym miejscu (autorka śmie wątpić). Potrafi odpyskować, a i kły pokaże w razie potrzeby, choć walka nie należy do jej ulubionych zajęć, a z natury jest spokojna, niektórzy może nawet powiedzieliby, że płochliwa. Jest dość emocjonalna i choć potrafi nad sobą w sporym stopniu zapanować, to wewnątrz wszystko przeżywa. Całe szczęście jest inteligentna i potrafi dostosować się do warunków w jakich się znajduje (czasem może nawet za bardzo).
6. Historia: Córka pary samotników, nie z tych okolic, ale zawędrowała z nimi dość blisko granic tej krainy. Los sprawił, że zmuszeni byli się rozdzielić, o tym jednak sama Gara niewiele mówi. Próbowała ich odnaleźć, jednak i tu szczęście jej nie sprzyjało. Trop rwał się, pojawiał i znikał, aż w końcu było już zbyt późno. Wiedziała, że nie będzie z nimi na wieki, ale to nadal bolało. Musiała pogodzić się z sytuacją i żyć samodzielnie. Była do tego przygotowana, zaczęła więc poszukiwania swojego miejsca.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od Darvena
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo lubię pbfy, a ten mi polecono.

Re: Rejestracja

Post autor: Darth » 19 wrz 2021, 13:09

Imię: Darth
Płeć: Samiec
Wiek: około 2 letni wilk
Opis wyglądu: Brązowo rudy wilk, który jest dość dużych gabarytów. W świetle jego futro połyskuję bardzo jasnym blaskiem, jakby sam miał schowane słońce pośród pasm sierści. Oczy w kolorze złoto-brązowym, intensywne spojrzenie. Jest wyjątkowo dużych gabarytów, ale nie potrafi ich w pełni wykorzystać.
Charakter: Dart jest sympatycznym wielkowilkiem, który często jest dość zażenowany swoim nierozgarnięciem. Ma problem ze swoją wielkością, można go określić mianem nawet ciapowatego. Jest niezgrabny w swych ruchach, niepewny. Nie można mu jednak odmówić uporu i determinacji w wyznaczonych przez siebie celach.
Historia: Wędrowny włóczęga, który szuka stada, gdzie poczuje się jak w rodzinie.

Gracz

1.Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znalazłam przypadkiem w poszukiwaniu forum.
2.Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak, wcześniej nie miałam styczności z pisaniem na forum, więc chciałabym spróbować czegoś nowego.
3.Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chciałabym rozwijać swój warsztat pisarski, poobserwować sposób pisania innych, wyciągnąć wnioski, ale również dobrze się bawić.

Re: Rejestracja

Post autor: Varvith_ » 31 sie 2021, 16:57

Hej, w związku z tym, że jestem tu nowa, poniżej znajduje się jedynie lekki schemat postaci, który może ulec zmianie, jeśli nie będzie odpowiedni. Chciałabym też po prostu porozmawiać z innymi użytkownikami.

I. Postać
1. Imię: Varvith
2. Płeć: Samica
3. Wiek: około 2 letnia wilczyca
4. Opis wyglądu: Czarna, szczupła wilczyca. Futro jest ciemnobrązowe w słońcu, ale normalnie jest po prostu czarna. Ma żółte oczka oraz białe plamki na futrze na piersi oraz na brzuszku. Jest nieco niższa od przeciętnego wilka, ale może to kwestia wieku. Kiedy podrośnie widać będzie, że bliżej jej do zwinnej łowczyni, niż silnego wojownika.
5. Charakter: Varvith jest otwartą i miłą wilczycą, która dopiero poznaje świat. W związku z tym bywa ciekawska i naiwna, poznając okoliczne zwyczaje i wilki. Stroni od przemocy i woli poświęcać się polowaniu, któremu lubi poświęcać się w wolnym czasie.
6. Historia: Wychowywała się samotnie w krainach za morzami. Pewnego dnia jednak pojawiła się na Kwiecistej Polanie i nie pamięta, ani jak to się stało, ani jak może wrócić do domu. Tęskni jednak za rodzicami, chociaż jest już duża i może sobie poradzić sama. Szybko oswoiła się z myślą o nowym domu i szuka obecnie watahy dla siebie.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z reklamy na Edenie
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Pierwsza tutaj, ale grałam wielokrotnie na forach zwierzęcych. Jest to jednak pierwsza postać od bardzo dawna na forum z taką mechaniką.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chcę miło spędzić czas i pograć. Zdecydowałam się na was, bo kameralne towarzystwo sprzyja miłej atmosferze.

Re: Rejestracja

Post autor: Hayess » 30 cze 2021, 19:32

I. Postać
1. Imię: Hayes
2. Płeć: samiec
3. Wiek: około 3 lat
4. Opis wyglądu: Można by rzec, że jest typowym rosłym samcem o czarnej sierści i przenikliwych niebieskich oczach. Biała plama na piersi nazywana *krawatem* powoduje, że nie wydaje się być pomiotem szatana czy wilkiem z piekła rodem. Długie pazury i ostre kły.
5. Charakter: egoista, widzący tylko i wyłącznie czubek własnego nosa. Swoje dobro stawia ponad innych, nie potrafi okazywać uczuć w jakikolwiek sposób. Bywa pyskaty, a przede wszystkim najpierw mówi czy robi a potem myśli. Bywa także przebiegły kiedy wymaga tego sytuacja.
6. Historia: jeszcze się klaruje

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? To forum znam od dawna, jako stary wyjadacz zatęskniłam za tym klimatem.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? liczę na spędzenie miło czasu i poczucia tego klimatu gdy zwierzęce fora były na topie.

Re: Rejestracja

Post autor: Ozy » 28 cze 2021, 14:15

I. Postać

1. Imię: Ozymandias
2. Płeć: Basior
3. Wiek: W kwiecie wieku
4. Opis wyglądu: Albinos z krwi oraz kości choć z kilkoma drobnymi wyjątkami. Czasem złudnie przypominający istotę samego zaś Ducha, przez co dorobił się osobliwego i zarazem zastępczego miana, pod którym sporadycznie lubuje się przedstawiać. Niemniej jednak jego aparycja prezentuje się nad wyraz dumnie, co niewątpliwie zawdzięcza bujnej grzywie do złudzenia przypominającej tą, którą można uświadczyć u pewnego króla zwierząt. Ponadto pozostała aparycja również nie odbiega znacząco od znamienitego całokształtu. Gdzie pod kaskadami gęstego śnieżnobiałego futra, skrywa się równie muskularna sylwetka zaprawionego we wszelakich trudach wędrowca. Ponadto tam gdzie nie sięga każdy wzrok, owy basior skrywa niezrównaną biegłość objawiającą się w postaci bezgranicznego intelektu. Zaklętego w najgłębszych czeluściach zwierciadeł jego duszy. W bystrych i zarazem przenikliwych ametystowych soczewkach, wprawionych na równie wiekowym licu. Które ze skrzętną uwagą śledzi wszystko to, jakby przenikając na wskroś jestestwo każdego rozmówcy. Aby przeważnie dostrzec w nim pełen wachlarz nieodgadnionych intencji oraz równie wszechobecnej i zarazem jakby sędziwej mądrości, głęboko skrywanej w bezdni jego enigmatycznego umysłu.
5. Charakter: Cóż można rzec o kimś, któż przeważnie uchodzi za jedną wielką niewiadomą. Wskutek czego bywa bardzo ostrożny i zarazem oszczędnych we wszelakich słowach. Przy czym charakteryzuje go zazwyczaj ogromna powaga oraz dosadne milczenie, bowiem nie ma w zwyczaju rzucania zbędnych słów na wiatr. A jak powszechnie wiadomo, to właśnie złotem mieni się owa skłonność. Jednakże kiedy w końcu przychodzi mu przemówić, wówczas nie brakuje owemu basiorowi zanadto elokwencji oraz rezolutności. Gdyż w głównej mierze stara się od zawsze podążać za głosem zdrowego rozsądku i zarazem chłodnej kalkulacji płynącej z intelektu, aniżeli lekkomyślnością spowodowaną chwilowym amokiem buzujących emocji. Przy czym skłania się do utrzymywania wszystkich oraz wszystkiego wokół niego na pewien dystans, gdzie on sam czuje się najlepiej. Choćby w roli skrzętnie analizującego choć od zawsze nieufnego obserwatora. Co być może całkowicie mu służy, od zawsze skrywając między innymi własne niedoskonałości, w tym równie ciążącej mu chronicznej samotności.
6. Historia: Rozpoczyna się zupełnie niewinnie jak zapewne u większości jemu podobnych. Przyszedł na świat w pewnej nieznanej w tychże stronach wilczej społeczności, hen gdzieś daleko za rozległym horyzontem. Na równie dziewiczych rubieżach tejże krainy, której misterne arkana przyjdzie mu zgłębić w niedalekiej już przyszłości. Początkowo nie odznaczając się niczym nadzwyczajnym od pozostałej reszty stadnych współtowarzyszy. Białolicy wiódł żywot całkiem normalnego oseska z całkiem wybujałą wyobraźnią. Która z czasem przerodziła się w coś znacznie niepojętego i zarazem wszechogarniającego. Bowiem od samego początku był nawiedzany przez równie mistyczną dla niego siłę. Która raz za razem nękając go we śnie czy też bez większych skrupułów na jawie. Prześladując go na każdym kroku, przyzywała do miejsca o którego istnieniu nigdy wcześniej nie miał bladego pojęcia ani nikt również o nim nie słyszał. Przez co, od samego już początku zyskał miano dziwaka bądź przeklętego odszczepieńca. Co też nie było nazbyt łatwą kością do zgryzienia, albowiem zapanowanie nad owym i zarazem swoistym darem, o który przenigdy nie prosił. Nie przychodziło mu nader łatwo i powodowało istny balans nad przepaścią czystego szaleństwa, do którego pchała go owa odmienność czasami wręcz wytykana łapami. Bo jak można zrozumieć zachowanie kogoś, kto nadmiernie lunatykuje we śnie, bądź postrzega niewidzialne dla innych…
I tak oto pewnego równie pamiętnego dzionka, który równocześnie oznaczał wkroczenie w dorosłość białolicego dotychczas młodzieńca. Ogłosił wszem i wobec, iż wyrusza w nieznane aby zgłębić tajniki owego daru lub przekleństwa i zarazem wyswobodzić się od niego na dobre. Tym samym rozpoczęła się jego wędrówka do samopoznania, dzięki jakiej zawitał w tychże stronach. Gdzie przyjdzie mu zapisać kolejne stronice żywota i być może wpłynąć na losy tegoż świata…

II. Gracz

1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znane mi jeszcze za czasów świetności wilczych pbf'ów.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Stary wyga.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Aby w miłej atmosferze spędzić wolny czas wraz ze znajomymi, którzy tutaj grają oraz mnie zaprosili =)

Re: Rejestracja

Post autor: Gość » 25 cze 2021, 15:06

I. Postać

1. Imię: Ozymandias
2. Płeć: Basior
3. Wiek: W kwiecie wieku
4. Opis wyglądu: Albinos z krwi oraz kości choć z kilkoma drobnymi wyjątkami. Czasem złudnie przypominający istotę samego zaś Ducha, przez co dorobił się osobliwego i zarazem zastępczego miana, pod którym sporadycznie lubuje się przedstawiać. Niemniej jednak jego aparycja prezentuje się nad wyraz dumnie, co niewątpliwie zawdzięcza bujnej grzywie do złudzenia przypominającej tą, którą można uświadczyć u pewnego króla zwierząt. Ponadto pozostała aparycja również nie odbiega znacząco od znamienitego całokształtu. Gdzie pod kaskadami gęstego śnieżnobiałego futra, skrywa się równie muskularna sylwetka zaprawionego we wszelakich trudach wędrowca. Ponadto tam gdzie nie sięga każdy wzrok, owy basior skrywa niezrównaną biegłość objawiającą się w postaci bezgranicznego intelektu. Zaklętego w najgłębszych czeluściach zwierciadeł jego duszy. W bystrych i zarazem przenikliwych ametystowych soczewkach, wprawionych na równie wiekowym licu. Które ze skrzętną uwagą śledzi wszystko to, jakby przenikając na wskroś jestestwo każdego rozmówcy. Aby przeważnie dostrzec w nim pełen wachlarz nieodgadnionych intencji oraz równie wszechobecnej i zarazem jakby sędziwej mądrości, głęboko skrywanej w bezdni jego enigmatycznego umysłu.
5. Charakter: Cóż można rzec o kimś, któż przeważnie uchodzi za jedną wielką niewiadomą. Wskutek czego bywa bardzo ostrożny i zarazem oszczędnych we wszelakich słowach. Przy czym charakteryzuje go zazwyczaj ogromna powaga oraz dosadne milczenie, bowiem nie ma w zwyczaju rzucania zbędnych słów na wiatr. A jak powszechnie wiadomo, to właśnie złotem mieni się owa skłonność. Jednakże kiedy w końcu przychodzi mu przemówić, wówczas nie brakuje owemu basiorowi zanadto elokwencji oraz rezolutności. Gdyż w głównej mierze stara się od zawsze podążać za głosem zdrowego rozsądku i zarazem chłodnej kalkulacji płynącej z intelektu, aniżeli lekkomyślnością spowodowaną chwilowym amokiem buzujących emocji. Przy czym skłania się do utrzymywania wszystkich oraz wszystkiego wokół niego na pewien dystans, gdzie on sam czuje się najlepiej. Choćby w roli skrzętnie analizującego choć od zawsze nieufnego obserwatora. Co być może całkowicie mu służy, od zawsze skrywając między innymi własne niedoskonałości, w tym równie ciążącej mu chronicznej samotności.
6. Historia: Rozpoczyna się zupełnie niewinnie jak zapewne u większości jemu podobnych. Przyszedł na świat w pewnej nieznanej w tychże stronach wilczej społeczności, hen gdzieś daleko za rozległym horyzontem. Na równie dziewiczych rubieżach tejże krainy, której misterne arkana przyjdzie mu zgłębić w niedalekiej już przyszłości. Początkowo nie odznaczając się niczym nadzwyczajnym od pozostałej reszty stadnych współtowarzyszy. Białolicy wiódł żywot całkiem normalnego oseska z całkiem wybujałą wyobraźnią. Która z czasem przerodziła się w coś znacznie niepojętego i zarazem wszechogarniającego. Bowiem od samego początku był nawiedzany przez równie mistyczną dla niego siłę. Która raz za razem nękając go we śnie czy też bez większych skrupułów na jawie. Prześladując go na każdym kroku, przyzywała do miejsca o którego istnieniu nigdy wcześniej nie miał bladego pojęcia ani nikt również o nim nie słyszał. Przez co, od samego już początku zyskał miano dziwaka bądź przeklętego odszczepieńca. Co też nie było nazbyt łatwą kością do zgryzienia, albowiem zapanowanie nad owym i zarazem swoistym darem, o który przenigdy nie prosił. Nie przychodziło mu nader łatwo i powodowało istny balans nad przepaścią czystego szaleństwa, do którego pchała go owa odmienność czasami wręcz wytykana łapami. Bo jak można zrozumieć zachowanie kogoś, kto nadmiernie lunatykuje we śnie, bądź postrzega niewidzialne dla innych…
I tak oto pewnego równie pamiętnego dzionka, który równocześnie oznaczał wkroczenie w dorosłość białolicego dotychczas młodzieńca. Ogłosił wszem i wobec, iż wyrusza w nieznane aby zgłębić tajniki owego daru lub przekleństwa i zarazem wyswobodzić się od niego na dobre. Tym samym rozpoczęła się jego wędrówka do samopoznania, dzięki jakiej zawitał w tychże stronach. Gdzie przyjdzie mu zapisać kolejne stronice żywota i być może wpłynąć na losy tegoż świata…

II. Gracz

1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znane mi jeszcze za czasów świetności wilczych pbf'ów.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Stary wyga.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Aby w miłej atmosferze spędzić wolny czas wraz ze znajomymi, którzy tutaj grają oraz mnie zaprosili =)

Re: Rejestracja

Post autor: Gość » 25 maja 2021, 17:42

I. Postać
1. Imię: Lilith
2. Płeć: Samica
Co do reszty jeszcze się zastanawiam nad wyglądem, charakterem jak i historią, możliwe że będzie czyjąś siostrą, może córą, zobaczymy niedługo xD

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomego
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię fora, szczególnie zwierzęce a szukam ostatnio jakiegoś fajnego miejsca a że mi was polecono to czemu nie.

Re: Rejestracja

Post autor: Indygoo » 01 maja 2021, 21:22

I. Postać
1. Imię: Indygo
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Szczeniaczek
4. Opis wyglądu: Jeszcze nieznany, nie zdecydowałam się na konkretnego arta.
5. Charakter: Kształtuje się
6. Historia: Dopiero się zacznie!

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Google
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie, grałam już na wielu różnych forach zwierzęcych jednak dawno temu
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Nostalgia i poszukiwanie powrotu do wspomnień z dzieciństwa

Na górę