Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Lunara_

Re: Rejestracja

Postautor: Lunara_ » 18 lut 2022, 15:37

I. Postać
1. Imię: Lunara
2. Płeć:
3. Wiek: ok 3 lata
4. Opis wyglądu: szczupła, kremowa wilczyca o niebieskozielonych oczach
5. Charakter: Jeszcze in progress
6. Historia: Jeszcze wip, wymaga dopracowania

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Dawno temu tutaj grałam
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Z sentymentu spróbować jeszcze raz

Jak co to konto już zostało założone jako Lunara

Rasalkhan_

Re: Rejestracja

Postautor: Rasalkhan_ » 09 mar 2022, 16:49

I. Postać
1. Imię: Rasalkhan
2. Płeć: samiec
3. Wiek: jeszcze nie wiem
4. Opis wyglądu: jeszcze nie wiem
5. Charakter: pewnie złolski
6. Historia: jeszcze nie wiem, zobaczymy, czy jakiś szczenior do oddania się znajdzie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Egyptus tutaj
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? <3

Mareike_

Re: Rejestracja

Postautor: Mareike_ » 18 mar 2022, 14:03

[b]I. Postać[/b]

[center][b]Imię:[/b][/center]
Mareike [czyt. Marajke]

[center][b]Płeć:[/b][/center]
wadera

[center][b]Wiek:[/b][/center]
3 lata

[center][b]Opis wyglądu:[/b][/center]
[justify]Mareike jest wilkiem o smukłej budowie i długich, szczupłych łapach. Można niemal nazwać ją wątłą. Mimo, że swoim wzrostem przerasta większość wilków, nawet dorosłych basiorów, swą posturą nie wzbudza raczej respektu. Wydaje się być raczej zwinna i szybka niż agresywna czy niebezpieczna. Jej oczy skrywają w sobie niezwykłą głębie. Spojrzenie ma na pozór zimne i obce, jednak po dłuższej analizie można dostrzec w jej ślepiach pustkę i tęsknotę, pragnienie ciepła. Jeśli natomiast chodzi o futro, jej ciało pokrywa gęsty , biały podszerstek- krótka, gęsta, miękka warstwa futra ukryta pod dłuższą okrywą włosową. Jeśli się przyjrzysz, bez trudu zauważysz długie, głębokie blizny przecinające futro Mareike. [/justify]

[center][b]Charakter:[/b][/center]
[justify]Różni się on bardzo w zależności od tego, z kim Mareike ma do czynienia. Wobec szczeniąt potrafi być niezwykle ciepła i delikatna, jeśli chodzi o dorosłe samice- raczej obojętna lub oschła. Jeżeli natomiast chodzi o samców, Mareike darzy ich czystą, nieukrywaną niechęcią, na pograniczu wręcz z nienawiścią. Jej motto brzmi: nigdy nie ufaj basiorom. Jedynym wyjątkiem są przełożeni, wobec których potrafi zmusić się do pewnej kurtuazji i w jakimś stopniu ukryć swoje wrogie nastawienie. Mareike jest cichą, zamkniętą w sobie wilczycą. Nie jest łatwo zbliżyć się do niej, czy choćby odkryć co myśli czy czuje. Bardzo rzadko się odzywa, często zdarza jej się w ogóle nie odpowiedzieć na zadane pytanie, jeśli osoby która je zadała nie uważa za dość interesującą, czy zasługującą na szacunek. Jeśli ją spotkasz, niemal pewnie jest, że obdarzy Cię tylko lodowatym spojrzeniem i najprawdopodobniej zwyczajnie zignoruje. Jedyne ciepło, które w sobie ma skierowane jest do szczeniąt, co wiąże się z jej największym marzeniem- pragnieniem posiadania własnego potomstwa, co jest szczególnie ironiczne biorąc pod uwagę jej nienawiść do samców.[/justify]

[center][b]Historia:[/b][/center]
[justify]Pierwsza cieczka młodziutkiej, filigranowej wadery o imieniu Mirra przyniosła przewidywany plon- urodziła pięknego, zdrowego szczeniaka. Niestety, urodziła córeczkę. Wściekły basior ukarał za to srogo swoją nałożnicę tygodniem postu i złamaną łapą. Malutka Mareike wychowała się w klatce, patrząc jak ‘on’, będący jej ojcem gwałci jej matkę i znęca się nad nią za każdym razem kiedy ma na to ochotę, lub gdy nałożnica nie spełni jego wymagań, na przykład rodząc mu kolejną córkę zamiast upragnionego syna. Nie jest to wyjątek- cała wataha wygląda właśnie w ten sposób. Członkami są wyłącznie basiory, które sprzedają sobie nawzajem nowe nałożnice lub uprowadzają je z innych stad. Za każdym razem kiedy córka któregoś z nich dostaje pierwszą cieczkę, wystawiana jest na licytację, o ile ojciec nie zapragnie zatrzymać jej dla siebie. To okrutne, podłe traktowanie samic wywarło ogromne piętno na malutkiej, delikatnej Mareike i sprawiło, że (podobnie z resztą jak większość wader z owego stada) zaczęła panicznie bać się basiorów, a w szczególności własnego ojca. Niewiele starsza od niej matka, urodziła jeszcze kilka szczeniąt płci żeńskiej, jednak wszystkie po kolei traciły życie z woli wiecznie niezadowolonego ojca. Było tak, aż do momentu gdy Mareike postanowiła, narażając własne życie, ocalić jedną ze swoich malutkich siostrzyczek i ukryć ją w swoim legowisku. Mała Armin rosła i stanowiła jedyną iskierkę w smutnych życiach Mirry i Mareike. Niestety, gdy tylko nadszedł dzień pierwszej cieczki Mareike, ‘on’ przyszedł, aby odebrać co do niego należy i sprzedać pierworodną córkę. To właśnie wtedy odkrył, że Armin wciąż żyje. Kto jest winny? Było to dla niego oczywiste. W furii zaatakował nałożnicę i zaczął się nad nią znęcać na oczach córek. Po chwili, cały we krwi zrozumiał, że zabił Mirrę, a tym samym stracił swoją samicę. Od tej chwili stała się nią Mareike. Młodziutka, wątła wilczyca nie miała szans z dorosłym basiorem, przed którym dodatkowo paraliżował ją strach. Wykorzystywał ją kiedy tylko chciał. Pewnego dnia przyszedł szczególnie zły, pragnąc jak najbardziej skrzywdzić swoją nałożnicę. Dotarło do niego, że nic nie zaboli jej mocniej niż śmierć ukochanej siostrzyczki. W tym właśnie dniu, w tym właśnie momencie, w jednej chwili w Mareike zaszły niezwykłe zmiany. Paraliżujący strach zmienił się w czystą nienawiść. Szał w który wpadła sprawił, że nic nie mogło jej zatrzymać- ani basior, ani kraty ani ból. Uciekła, zostawiając wszystko za sobą...[/justify]

[b]II. Gracz[/b]

1. [b]Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?[/b]
Znalazłam je przez wyszukiwarkę google

2. [b]Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?[/b]
Nie

3. [b]Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?[/b]
Lubię spędzać czas wolny w kreatywny sposób

Varlok_

Re: Rejestracja

Postautor: Varlok_ » 03 maja 2022, 20:04

I. Postać
1. Imię: Varlok
2. Płeć: samiec
3. Wiek: szczeniak
4. Opis wyglądu: Biało czarny samiec. Czerń pojawia się na jego uszach, grzbiecie, przednich łapach, górze ogona i pysku - na przodzie, pod oczami, wyżej tworząc strzałkę na czole. Ma niebieskie oczy, bliznę po pazurach na lewej stronie pyska.
5. Charakter: Jest szczeniakiem więc jego charakter się jeszcze kształtuje. Jak na szczeniaka przystało jest ciekawski, wszędzie go pełno i nie przegapi żadnej okazji do rozrabiania.
6. Historia: Na razie jest to krótka historia ponieważ jest dopiero szczeniakiem. Sama historia zaczęła się od porzucenia go w lesie przez własną matkę, a co za tym idzie musiał sobie jakoś sam poradzić. Wtedy też wzbogacił się o ranę na pysku, która z pewnością pozostawi bliznę do końca życia. Tą która podniosła na niego łapę była jego własna matka, gdy próbował, mimo wszystko za nią podążać.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od Garavel/Eleniel
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo słyszałem, że na forum panuje świetna atmosfera. Nigdy też nie grałem na zwierzęcym foru, a chciałbym spróbować.

Mauvee

Re: Rejestracja

Postautor: Mauvee » 09 maja 2022, 02:10

b]I. Postać[/b]
1. Imię: Mauve
2. Płeć: samica
3. Wiek: 2-3 lata
4. Opis wyglądu: Po matce — przenikliwie błękitne spojrzenie i dość skromny — jak na wilczycę — wzrost. Po ojcu — kruczoczarne futro, szereg białych zębów i ukryta w niepozornym ciele siła.
5. Charakter: Z jednej strony ciekawa świata, trochę nieokiełznana; bystra, ale uparta. Z drugiej strony w głębi duszy wrażliwa, odważna i honorowa.
6. Historia: Mauve to owoc niegasnącej miłości dwóch błąkających się po tym świecie dusz — półwilka o nieco przewrotnym imieniu Landryn oraz haszczanki z dzikiej Północy, o równie urokliwym imieniu — Smile. Kiedy spotkali się po latach, a dawne uczucie odżyło, na świecie pojawiła się Mauve, kradnąc z ich genów iście wybuchową mieszankę. Pierwsze lata spędziła przy matce, głównie na wędrówkach. Kiedy Smile doczekała sędziwego wieku, Mauve postanowiła ruszyć w świat na własną łapę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? z innego forum, wiele lat temu...
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? z sentymentu za grami rpg/pbf, to całe moje dzieciństwo!

Tyraleyth_

Re: Rejestracja

Postautor: Tyraleyth_ » 25 maja 2022, 15:39

I. Postać
1. Imię: Tyraleyth
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Trochę ponad rok
4. Opis wyglądu: Samica o czarnym ubarwieniu z niebieskimi elementami. Nie jest dużych rozmiarów, ma niebieskie oczy i puszyste futerko.
5. Charakter: Śmiała i odważna, pełna energii, kocha wyzwania. Otwarta na nowe znajomości, ciężko jej usiedzieć w miejscu, jednak potrafi być cierpliwa i spokojna, gdy sytuacja tego wymaga.
6. Historia: Jej matka dołączyła do klanu będąc w ciąży. Po śmierci matki klan przejął nad nią opiekę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od Garavel
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Granie wilczkiem wydaje się być fajne

Chantarellellelle

Re: Rejestracja

Postautor: Chantarellellelle » 23 cze 2022, 15:04

I. Postać
1. Imię: Chantarelle
2. Płeć: samica
3. Wiek: dorosła
4. Opis wyglądu: średnio umięśniona, raczej drobna, w kolorach beżu i brązu
5. Charakter: zobaczymy, jak się ułoży. Początkowo chciałabym, żeby była raczej poważna, spokojna oraz opanowana. Wierna, lojalna, przyjazna, chociaż niekoniecznie do końca ufna, na pewno nie łatwowierna, czasami podejrzliwa.
6. Historia: Jej życie bywało burzliwe. Ojciec był furiatem i pewnego dnia skrzywdził dotkliwie część jej rodziny przez co zmuszona była opuścić dom i po prostu uciec. Próbowała odnaleźć siostrę, która jako jedna z nielicznych przetrwała napad wściekłości tamtego wilka. Ostatecznie trafiła tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomej
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Grałam już tutaj i chcę spróbować znowu.

Arkona

Re: Rejestracja

Postautor: Arkona » 01 lip 2022, 21:16

I. Postać
1. Imię: Arkona
2. Płeć: wadera
3. Wiek: około 4 lat
4. Opis wyglądu: Arkona to duża i silna wilczyca, stąpająca twardo na swych długich łapach. Jej futro - choć białe, jak na wilka arktyczngo przystało - nie jest aż tak gęste, dzięki czemu delikatnie podkreśla umięśnioną sylwetkę wadery... Ukrywa za to większość blizn - pamiątek po licznych stoczonych walkach. Cechą charakterystyczną Arkony są przenikliwe, bursztynowe oczy spozierające znad smukłgo pyska.
5. Charakter: Odważna. Waleczna. Uparta. Zadziorna... Długie lata (i zimy) spędzone na Północy oraz tułaczka po świecie zahartowały zarówno ciało, jak i ducha Arkony.
6. Historia: Arkona jako młoda wilczyca opuściła swoje rodzinne strony, aby odnaleźć zaginionego brata. Wędrowała wiele tygodni, aż trafiła na terytoria Axis Mundi, gdzie dołączyła do jednej z panujących na tamtych ziemiach watah, Hordy z Klifów. To właśnie tam dojrzała i ukształtowała swój charakter, a Horda stała się jej rodziną. Choć mijał czas, w sercu Arkony wciąż odzywała się tęsknota za bratem i chęć odalezienia go. Po długiej bitwie z własnymi myślami zdecydowała się opuścić tamte strony i ruszyć na dalsze poszukiwania...

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znałam już wcześniej.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię pbfy, cieszę się, że jeszcze się jakieś ostało :)


Wróć do „Rejestracja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości