Wymiana

Nasze forum prowadzi wymianę bannerami z innymi stronami. Tu możecie zgłaszać chęć udziału w niej. Szczegóły i zasady wymiany reklamami znajdziecie w tym dziale. Pamiętajcie, by najpierw umieścić nasz banner w oryginalnym rozmiarze na stronie głównej swojego forum.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 984
Rejestracja: 15 lip 2015, 00:19

Wymiana

Postautor: Mistrz Gry » 14 kwie 2016, 14:42

WYMIANA


WolvRPG prowadzi wymianę bannerami z innymi stronami. W tym temacie możecie zgłaszać chęć udziału w niej.

Aby Wasz banner znalazł się w tym temacie należy:
1. Umieścić nasz banner wraz z hiperłączem w oryginalnym rozmiarze na stronie głównej swojego forum. Bannery do wyboru:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.wolvrpg.pl][img]https://i.imgur.com/XI5xKXy.png[/img][/url]

2. Napisać w tym wątku, w wiadomości zawierając:
...a. nazwę forum
...b. opis forum
...c. banner


Poniższe fora dokonały wymiany z WolvRPG. Zachęcamy do odwiedzenia ich
- być może tam także zechcecie rozpocząć swoją przygodę.


Obrazek

Artemida jest to najstarsze, wciąż prężnie rozwijające się forum oparte na świecie Wojowników autorstwa Erin Hunter. Akcja forum skupia się na dzikich, leśnych kotach żyjących w czterech klanach: Cienia, Gromu, Rzeki i Wichru, które łączy przestrzeganie Kodeksu Wojownika oraz wiara w Gwiezdny Klan, a także kotach spoza klanów: samotnikach żyjących na własną łapę oraz pieszczochach - domowych kotach.
Forum stawia przede wszystkim na fabułę w której każdy może znaleźć coś dla siebie: od morderczych potyczek między członkami poszczególnych klanów, przez zawiłe intrygi i zdrady, po skomplikowane przyjaźnie, a nawet silniejszą od czegokolwiek innego miłość.
Znajdzie się tu także miejsce dla miłośników kostek, bowiem nasz sztab dobrze przeszkolonych w autorskim systemie Mistrzów Gry dokłada wszelkich starań, by każde polowanie, walka, przygoda, czy też wyprawa zawierały w sobie mnóstwo ciekawych elementów, które nieraz zaszokują - w pozytywny sposób!
▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃ ▃

Obrazek

Zapraszamy do gry na najstarszym PBF o smokach, funkcjonującym nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat! Forum żywe, z dużą ilością użytkowników, gwarantuje niezapomniane chwile i świetną zabawę! Gracze pełniący funkcję Mistrzów Gry i Mistrzów Fabuły nieustannie urozmaicają rozgrywkę, przez co nie jest ona zautomatyzowana ani nudna. Realistyczny system rozwijania postaci dzięki któremu nikt nie będzie "tym, którego nie da się pokonać bo gra dłużej". To i wiele więcej czeka na Ciebie! Po prostu kliknij w banner i zostań jednym z nas!

Smoki Wolnych Stad

Re: Wymiana

Postautor: Smoki Wolnych Stad » 10 paź 2018, 11:27

http://dorlana.webd.pl/sws/

Zapraszamy do gry na najstarszym PBF o smokach, funkcjonującym nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat! Forum żywe, z dużą ilością użytkowników, gwarantuje niezapomniane chwile i świetną zabawę! Gracze pełniący funkcję Mistrzów Gry i Mistrzów Fabuły nieustannie urozmaicają rozgrywkę, przez co nie jest ona zautomatyzowana ani nudna. Realistyczny system rozwijania postaci dzięki któremu nikt nie będzie "tym, którego nie da się pokonać bo gra dłużej". To i wiele więcej czeka na Ciebie! Po prostu kliknij w link i zostań jednym z nas!

<a href="http://dorlana.webd.pl/sws/index.php" target="_blank"><IMG SRC="http://i43.tinypic.com/2z8dpxu.jpg" ALT="Smocze RPG - Smoki Wolnych Stad" BORDER="0"></a>


:tick:


Wróć do „Banery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość