Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Gressil_

Re: Rejestracja

Postautor: Gressil_ » 09 sty 2021, 19:08

I. Postać
1. Imię: Gressil
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: niespełna rok
4. Opis wyglądu: Przypominający niedźwiedzia, krępy, czarny wilk. Nie wyróżniający się niczym, prócz swoim posapywaniem, które jest wynikiem przenoszenia mięśni z każdym ruchem. Jego atutem jest siła.
5. Charakter: Nie jest najlotniejszym z wilków, ale z pewnością bardzo zaciętym. Raz postanowionej decyzji nie zmieni i danej słowa nie złamie. Jest spokojny, łatwy do manipulowania. Gdy się zdenerwuje wpada w szał.
6. Historia: Wilk zniakąd. Pojawił się i jest.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Pamięć mnie nie zawiodła, że takie istnieje.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? By spędzić miło czas.

Isa Isa

Re: Rejestracja

Postautor: Isa Isa » 26 sty 2021, 22:27

I. Postać
1. Imię: Isati
2. Płeć: samica
3. Wiek: 4 lata
4. Opis wyglądu: czarna samica o błękitnych oczach
5. Charakter: Porywcza, humorzasta, na ogół jednak wesoła. Momentami nadpobudliwa, wszędzie jej pełno, uwielbia się śmiać.
6. Historia: Nic, o czym chciałaby opowiadać. Nie jest stąd i dzieje "sprzed" wolałaby zapomnieć.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? od innego użytkownika
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? żeby się dobrze bawić ;)

Esmeralda

Re: Rejestracja

Postautor: Esmeralda » 27 sty 2021, 11:35

I. Postać
1. Imię: Esmeralda/Esme
2. Płeć: Wadera
3. Wiek: Nienarodzona
4. Opis wyglądu: Będzie jednolicie śnieżnobiałą kuleczką, z nadprogramowym grubym włosiem. Czerń będzie gryźć się z bielą wyłącznie na końcówce ogona, tworząc tam niewielki pędzelek. Po tacie odziedziczy jasne fiołkowe ślepia, które rzecz jasna nie ujawnią się przez pierwsze kilka tygodni. W przyszłości przejmie po nim również posturę, przewyższając przeciętne samice, ale będącym przy tym nader rachityczną.
5. Charakter: Flegmatyk. To jedno słowo idealnie by ją opisywało, ale nie w pełni. Cechować ją też będzie nieposkromiony pesymizm, niezadowolenie z życia oraz malkontenctwo. Ciężko będzie jej dogodzić w każdym możliwym aspekcie, na wszystko znajdzie jakieś "ale", każdemu wytknie najmniejszy błąd, krytykując i podważając czyjeś opinie. Ale będzie też przejawiać pogodniejsze cechy, jak choćby lojalność - gdy komuś zaufa, będzie potrafiła skoczyć za nim w ogień. Nie będzie łgać, zawsze będzie szczera, nawet jeśli wiązałoby się to z przykrościami. Będzie też mocno odpowiedzialna, gdy zadeklaruje, że coś zrobi, możecie być pewni, że dotrzyma słowa i wywiąże się z powierzonych zadań.
6. Historia: Dopiero się zaczyna.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Znajomi
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Uwielbiam PBFy zwierzęce, poza tym mam tu dużo znajomych, z którymi będę chętnie grać i prowadzić swoją postać

Evana

Re: Rejestracja

Postautor: Evana » 01 lut 2021, 14:38

I. Postać
1. Imię: Evana
2. Płeć: Wadera
3. Wiek: Nienarodzona
4. Opis wyglądu: Coś pomiędzy bielą, kremem, a szarością. Długa sierść podkreśla piękne fioletowe oczy. Jest raczej małą wilczycą, nie będzie należała nigdy do największych. Od siostry odróżnia ją pręga biegnąca przez grzbiet do końca ogona o cienoszarym odcieniu. Na przednich łapach posiada coś na kształt czarnych cętęk, a tylnie kończyny są pokryte jakby mgłą.
5. Charakter: Ciężko powiedzieć, bo dopiero będzie się kształtował, ale z pewnością nie zabraknie jej młodzieńczej niewinności i naiwności, może też trochę łatwowierności. Zdecydowanie będzie próbowała odnaleźć się w społeczności, co może nie okazać się tak łatwe. Bardzo wiele będzie zależało od wychowania i otoczenia w jakim będzie się obracała.
6. Historia: Dopiero się zaczynie, ale z pewnością będzie ciekawa.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od przyjaciół i znajomych.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Fajnie pisze mi się zwierzętami, zachęcano mnie od pewnego czasu. Sporo tu ludzi z grona pbf, którymi się otaczam.

Ajrisz_

Re: Rejestracja

Postautor: Ajrisz_ » 16 lut 2021, 01:28

I. Postać
1. Imię: Ajrisz
2. Płeć: ona
3. Wiek: kilka miesięcy
4. Opis wyglądu: niewielka, mała kuleczka w zielonym kolorze, przyjazne oczka i niewinny pyszczek
5. Charakter:Niestabilna emocjonalnie - czasem zamyślona a wręcz przygnębiona, żeby za chwilę tryskać radością. Rozkapryszona, wiecznie marudna i niezadowolona z życia. Wycofana i nieufna w stosunku do obcych, dla przyjaciół jednak skoczyłaby w ogień i generalnie można na niej polegać. Bardzo leniwa i bez życiowego celu, chce po prostu mieć spokój i dobrze się bawić.
6. Historia: Ajrisz niewiele pamięta, obudziła się pewnego dnia w środku lasu nie pamiętając nic, łącznie z jej rodziną i domem. Włóczyła się samotnie przez kilka tygodni, aż trafiła tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? grywałam trochę na starym wolvie :D
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? zatęskniłam za forum i całą tutejszą atmosferą :)


Wróć do „Rejestracja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości