Kim jesteśmy?

Grupą graczy RPG, którzy w wolnych chwilach wcielają się w magiczne wilki by wraz z innymi graczami przeżywać ciekawe przygody. Na Naszym forum nie ma konkretnej, narzuconej z góry fabuły. Każdy tworzy ją sam, tak jak umie i na ile pozwala mu fantazja oraz zasady gry. Oczywiście jak każda gra RPG i na Naszym forum obowiązują pewne zasady rozgrywki. Są dość obszerne, ale jesteśmy jednym z najdłużej działających for PBF i istniejemy od 2005/2006 roku. Wielu graczy jest z nami od samego początku i nadal gra. W ciągu całego długiego życia forum mieliśmy chwile lepsze i gorsze, przechodziliśmy wiele przemian, burz i szczęśliwych chwil. Teraz wreszcie na własnym adresie.

Avatary

Wielu z Naszych graczy używa fragmentów obrazków znalezionych w sieci. Mają one zobrazować wygląd postaci i są zapożyczone oraz używane jedynie na potrzeby tej społeczności. Żadne z Nas nie podaje się za autora obrazków należących do kogoś innego. Postępujemy zgodnie z polskim prawem, które zezwala na korzystanie z rozpowszechnionego już utworu w zakresie własnego użytku osobistego pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska (lub jak to często ma miejsce - nicku) oraz źródła.

Plagiaty

Wolvrpg jeszcze parę lat temu był absolutnym hitem i jednym z najlepiej rozbudowanych for. Doczekał się też wielu plagiatów. Niniejszym chcę zaznaczyć, że zasady i reguły obowiązujące na tym forum zostały stworzone przez administratorów w oparciu o pomysły własne i sugestie użytkowników, a więc stanowią własność intelektualną Naszej społeczności.
Plagiatowanie ich, kopiowanie, rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody administratorów tego forum jest naruszeniem prawa w świetle ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku.